Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 JRockers' Dirty Little Secrets [RPG]

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



JRockers' Dirty Little Secrets [RPG] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JRockers' Dirty Little Secrets [RPG]   JRockers' Dirty Little Secrets [RPG] - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 3:30 pm

-Абе вие да не искате да остарея сам?!- възмути се Аой. Излезе от студиото, за да проведе разговора си.


-Какво има, Камиджо-сама?- Джука попита хладнокръвно, опитвайки се да звучи като аристократ (но селянчето си е селянче!.. xD).
-Какво да има! Какво правиш тук?
-Нали споделяме обща стая? Стоя си. А иначе ме изпъдиха от студиото, понеже не съм бил участник в концерта! Пф...- Джука стана и излезе.
-Ако обичаш! Къде отиваш?- Камиджо последва другия певец.
-В на майка ти г***!- селянинът забрави за обноските и избяга.


Камиджо се появи в студиото задъхан. Аои и на влизане се блъсна в певеца и падна върху него. Теруки се възмути и реши и той да се присъедини в "купчината на дъртаците"...


Изведнъж влезе Шоу от Алис Найн.
-Здравейте, аз съм Шоу от Алис Найн! Тук съм да ви уча на обноски- каза певецът, кривейки устата си, както винаги.
Всички се втрещиха.
Теруки стана от купчината на дъртаците и каза:
-А, не, така няма да стане! Някакво пишлеме-говънце е дошло да учи нас, големите силни умни опитни ветерани!
-Аз съм с 1 година по-млад от теб бе, тъп!- Шоу се обиди и реши да не се занимава с Теруки.
С гръм и трясък влезе и Джука. Щом видя нежните устни на Алис Найновеца, веднага се влюби в тях. Джука разбираше от устни!
-Аз съм Джука!
-Аз съм Шоу от Алис Найн!
И двамата се поклониха.
-Искаш ли да те уча на обноски?
-Да!
Шоу започна да показва на Джука как да се държи на сцена, как да стои (а уроците включваха много опипвания).
Останалите гледаха с отворена уста... откъде и защо се пръкна селянчето?!


Концертът скоро щеше да започне!!
Публиката на град Осака Трейн крещеше "Теруки!! Терукииииии!". Първо беше изявата на Кафекотата.
Започнаха да изпълняват песента си. Две мистериозни фигури, очевидно травеститски, се качиха на сцената и пребиха Боу. Травеститите свалиха перуките си (единият беше с 2, така че свали едната) и се показаха пред света, крещейки:
-Ние сме Юуки и Такуя!
Добре, че песента беше към края си.


Стана време за дуетните песни на Версай и Газетто.
-Нямаме бас! Нямаме бас!- Камиджо си гризеше ноктите и тичаше в кръг.
-Басът е най-тъпият инструмент, няма значение- Уруха се изфука.
Така де, излязоха без бас.
Уруха се завираше в Теру, за да правят фенсървис, но Теру се криеше зад барабаните на Юки.
Руки и Камиджо впечатлиха публиката с невероятните си текстове: "Тhe rose is call you now" и "Why is you cause the pain?".

Концертът свърши. Всички си мислеха за мириса на пари... освен Каи.
Той не можеше да забрави аромата на Аои.
Всички стояха в гримьорната. Каи гледаше Аои как се съблича и си вее с ветрилото на Хизаки. Защо? Защо с жена?! Какво му имаше на китариста, полудял ли беше? Мечтите на Каи от тази сутрин бяха разрушени. Аои забеляза погледа на колегата си, забит в него, и попита:
-Какво има?
-Ами... извинявай за тази нощ...
Аои се ухили и го потупа по рамото:
-Това ще си е нашата малка тайна.
Каи се изчерви.
-За годеницата ли се притесняваш?- Аои се досети.
-Ами... да.
-Няма да й кажа.
-Защо? Не е честно.
-Знам, но...- Аои се почеса по врата.
-Не я ли обичаш?!- Каи вече стана сериозен.
-Не знам!- китаристът повдигна рамене сконфузено.
-Ами защо се жениш за нея?
-Защото майка ми ме принуди!!!!!!
Каи се опули.
Канон отвори уста. Макар че го болеше всичко (Хизаки беше супер мощен!!), той стана и потупа брат си по рамото.
-Знам, к*рвата е много проклета!- въздъхна Канон.



Музикантите се разпръснаха по хотелските стаи, за да си починат, преди на сутринта отново да тръгнат.
Камиджо си лежеше в стаята и с очила на носа четеше книга. Чувстваше се притеснен, защото Шоу правеше еротичен масаж на набора си Джука.
Вампирът си мислеше:
"Според моята свята личност, конярът вчера не е бил с този дрисък-брат ми, а с някой друг млад левент. С кого ли?"
Джука стенеше като раждаща жена, а когато Камиджо погледна към леглото на колегата си, видя, че върху лицето на Шоу е изписана доволна и властна физиономия.
Вампирът се изнерви (защото брат му Шоу винаги си намираше гаджета бързо, а той- не) и макар че му беше много приятно да слуша и гледа тази безобидна сцена, излезе от стаята.
Беше му омръзнало от снощаващи се и стенещи мъже, затова тръгна към стаята на Каи и Аои, защото знаеше за неутралните им взаимоотношения.
Върнете се в началото Go down
 
JRockers' Dirty Little Secrets [RPG]
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ooga Booga Nights? /Naughty jrockers in Jrocklandia/[fanfic-продължение на Хизкаиляшка]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: Разни :: Забавление-
Идете на: