Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложение...

Go down 
+3
MoeMoe
marinchety
Hasegawa Ayumu
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 19, 2010 8:56 pm

Е, аз доста правя мяй... ~_~
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 20, 2010 7:23 pm

Ами според мене няма лошо...стига да с еучиш от тях...xD
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 20, 2010 10:18 pm

Да, дори сум допуснала правописна грешка на предния коментар ~_~

Поне вече не съм най-новия потребител...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 21, 2010 3:52 pm

и не само...бтв всички допускаме грешки нали сме хора...х.х
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 10:24 pm

Kласната ми постоянно го повтаря...^^
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 1:44 pm

Радвам се за нея...х.х
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 11:26 pm

Ъъъм...хора, нали осъзнавате, че това е просто един скапан форум? На бас, че на никой не му дреме колко често пише някой си, дали допуска грешки и тем подобни. Тъпо е да следите и да казвате, че щом има регистрация някъде трябва да има поне 1 коментар. Осъзнайте се...света няма да свърши ако не пишете един ден във "чудния" умрял като мърша форум. Не искам да обидя никого, още по- малко да звуча гадно към някого, но това си е истината. И какво като някои слушат 2 месеца и после заебават и се хващата за друго? Техен живот, тяхна си работа! Трябва ли вече като слушаме нещо по-различно, да се изхвърляме, че го слушаме? (лично аз не виждам нищо друго в този жанр музика, освен женски момченца с еднакви гласове)...слушайте си музиката и нека не ви дреме за другите, защото на тях им е през оная работа дали си сменят вкуса за музика като носни кърпички. Абе...шибана работа...и тая музика се комерсиализира и се прееба...
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 25, 2010 9:46 pm

Няма да споря, защото съм долу-горе съгласна...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 5:11 pm

Аз няма да споря по простата причина ,че с едни неща съм съгласна с други напълно на противоположното мнение,обаче последния път ,в който се препирахме спама ни се оказа в кошчето...
така че няма смисъл...х.х
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 9:46 pm

И все пак...вярно, че Jrock стана малко комерсялен заради няколко си позьорчета, но не мисля че трябва да го харесваме по- малко. Поне според мен... не искам да си налагам мнението, нито да споря...^^
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 10:44 pm

Да бе...заради някакви си пикли ще се отказвам аз...леле...няма да доживеете да видите деня ,в който аз бих направила нещо такова...xD
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 3:02 pm

Така си е , но може да има хора които не мислят като теб (не че аз съм от тях) Да кажем, че не са чак такива фенове и просто им е писнало да виждат някои от Jrock звездите като Jonasite. Тъпо е наистина ама и такива предатели ги има...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 10:01 pm

Какво общо имат джей рока и Джонасите?!?!?!?! Х.х О.о
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 10:00 pm

Просто дадох пример с отношенивто ми към Jrock и тъпите братя коите се правят на рокерчета...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 10:16 pm

Ти каза "Джей рок звездите като Джонасите"...х.х...това откъдето и да го погледнеш си е все едно казваш че Джонасите са джей рокери...х.Х!
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 12:13 am

Имах предвид, че след като не са чак такива фенове може да виждат Jrock звездите като комерсялни т.е. Джонас Брадърс ^^. Тук няма място за сравнение простоо ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение...   Предложение... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: За форумчето :: Предложения, въпроси и проблеми-
Идете на: