Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България

ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

[Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/

Go down 
АвторСъобщение
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: [Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/   Чет Дек 24, 2009 6:05 pm

Написах това специално за Мое-чан....бях и обещала отдавна да го напиша,обаче понеже съм хроничен мързел ...xD...Таа..откъде идва историята...
Един ден си разменяхме линкове и разглеждахме снимки когато попаднахме на една снимка във фотобъкет-а ,която очевидно беше на Мао обаче отдолу пишеше "Kyo"...толкова ни стана смешно...
Та това е фик подпомогнат от тъпите хора ,които не различават Мао от Кьо и Руки от Уатару...и още куп други джейрокери ,които си приличат...xD/

Мао си вървеше съвсем спокойно по улицата с дребни крачки ,защото беше нисък и нямше как иначе...
Докато щастливо си бъркаше в носа и вадеше оттам най - чудати неща /които разбира се Ми чан беше напъхал/,усети близките храсти да помръдват...Мао понеже беше котка по душа помисли ,че някой негов събрат се е оплел в клоните на храста и се наведе да му помогне ...
Обаче изведнъж от храста изкочи една луда фенка и го повали на земята...
Последното нещо което Мао помнеше беше как тя го връзва и го влачи към розовото си колело...

----------
Кьо се разхождаше из парка и се надяваше на малко спокоиствие ,когато срещна Мизуки,който разхождаше новите си червени ботушки...За зла беда /да ...ако си мислите ,че бедите винаги са зли сте в голяма грешка...В моя свят не са винаги зли,освен ако не са свързани с Кьо или Мизуки../ Ми забеляза Кьо и му се нахвърли мислейки го за Мао.
-Ооо Мао-кън толкова си страстен ..оо Мао-кън...- Ми-чан започна да обарва Кьо,който се съпротивляваше...
-Пусни ме по дяволите..Травестит гаден махни си бълхите от мен!-даа за жалост бълхите на Мизуки /които се бяха вече чифтосали с тези на Аки/ бяха пропълзяли навсякъде по Кьо...
-Маооо...не се противи ,знам че го искаш...-Ми чан се подсмихна и междузибието му веднага помете една планета...
-Абе ...престани да ме наричаш Мао!...Да ти приличам на този Мао...аз не съм Мао..аз съм Кьо!-развика се Кьо докато подскачаше и се разсълбличаше за да изгони бълхите...
-Оооо действията ти говорят друго..-Мизуки пак се усмихна ,но този път и Кьо имаше "щастието" да види усмивката и от уплаха взе ,че се изтърси в снега...Беше студено и затова бълхите избягаха ,обаче термитите ,които Айжи беше разпилял по цялата Джирокландия го намериха....

----------
Мао лежеше в снега пред мола и се чудеше къде по дяволите са изчезнали дрехите му ...Ами явно лудото момиче ги беше откраднало...
Мао реши да влезе вътре ,но още на входа се сблъска с едно русо като него същество...това беше Уатару,вокалиста на групата 13013...
Мао зяпна с отворена уста понеже му беше известно какво прави Уатару на хората,но явно не и този ден...
Уатару беше в коледно настроение и щастливо си правеше снимки пред огледалото ,слагайки си цайси и докторска маска като всяка добра сутрешна кифла...

----------
Кьо още беше в шок...
Успя някак си да избяга от Ми-чан ,термитите и бълхите ,но се наложи да си остави дрехите..Сега само по боксерки на захарни бастунчета той се запъти към най-близкото топло място..-Мола!

----------
Мао стоеше като поразен и се чудеше какво да прави ...Уатару го забеляза и реши ,че Мао му се присмива...Моментално коледното му настроение се стопи и той подгони вокалиста на Loud scissors с викове и размахвайки юмруци...
-Ти какво ,уе...нещо ти е много смешно а?! ...Искаш бой ела ми де ела ми!-продължаваше да вика Уатару...

----------
Руки беше вманиечен по пазаруването...Беше Коледа следователно...ВРЕМЕ ЗА ПАЗАААР!....
Щастливо и припкайки Руки влезе в мола и се запъти към любимия си магазин ,когато около него започнаха да се гонят...нещо което приличаше на брат му Уатару и принцът..."как се казваше ...?!" помисли си Руки..."Ааа да Мао..!" изведнъж се сети....
-Ооо дребен и ти ли имаш някакъв проблем с мене ,уе?!
-Какво?! Да те *** искаш ли?!-Руки не беше щастлив ,защото не можеше да стигне до магазина...
-Леле ...и двамата ше ви чифтосам с крави...!-Мияуаки Уатару беше във вихъра си...Отвлеше едно дете от скута на Дядо Коледа и започна да гони брат си и Мао из мола...Възнамеряваше да ги пребие с детето....

----------
Кьо тъкмо влезе в мола ,когато видя една тълпа да се задава към него..
Най-отпред тичаха ... приличащо на него,изрусено същество и Руки,а след тях псувайки и влачейки поне две деца със себе си,беше Уатару...
Това ,което правеше 3-мата тълпа бяха родителите на децата ,които явно се молеха на Уатару да пусне дечицата, и полицаите Тошия и Дай ,които искаха да изнасилят блондините...
Те всички явно не видяха Кьо.../Че то кой може ...с тоя ръст ...xD/

....Чу се едно силно "БААМ" и всички се озоваха на земята...
Родителите оплашено отведоха децата си и купчината вече можеше да се нарича "Джейрокерска купчинка тор" ...Главно защото Ми-чан се беше появил отнякъде и усмърдяваше картината....

Изведнъж се чуха писъци на фенките и всички с ужас погледнаха към вратата ...Там стояха тълпи от луди момичета ,които бяха готови да ги изнасилят....
Всеки джейрокер започна да бяга в различна посока,но фенките бяха хищни и не ги оставяха намира...Накрая всички се озоваха голи като Мао и тичайки наоколо пи***те им се мандахерцаха...

Ето така се появиха снимките във photobucket.com на които пише "Kyo" ,а всъшност са на Мао!
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: [Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/   Съб Дек 26, 2009 5:30 pm

(hug) Много благодаря... коментарите вече ги направих xD...
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: [Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/   Съб Дек 26, 2009 8:13 pm

Знам знам...радвам се че ти харесва! *sun* *hug*
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: [Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/   

[Страх по Коледа,грешните снимки] /Коледен подарък за Мое от Иф!/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1