Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Sadie

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Sadie Empty
ПисанеЗаглавие: Sadie   Sadie Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 9:22 am


Meisai PV
Коментар:
Колкото и да симпатизирам на Д-р Кеи (Бай Евстати), признавам, че е много лош актьор :( А движенията на Аки къртят цигански колиби!!


Crimson Tear PV
Коментар:
Едно от най-забавните пивита в света!! Просто нямам думи, гледайте го и няма да съжалявате!!!! Sadie 83860 П.С: Очите на Аки се виждат


Grieving the dead soul PV
Коментар:
От доста време харесвам Сади, а днес за първи път виждам, че песента има пиви! Срам! xD Но много ми харесва. Мисля, че е най-хубавото им (след Crimson tear, разбира се!! :D). Кеи има много сладка риза.


Silent Eve PV
Коментар:
Сладко Пиви. Облеклото на Мизуки е хубаво. Цуруги се мята симпатично. (егати израза :Х) Иначе харесвам бас линията!!


Ice Romancer PV
Коментар:
Цуруги прилича на Бати Ставри xDDDD Мао е гол. Хубаво пиви.


Kagerou PV
Коментар:
Песента ми харесва повече от пивито, но все пак вътре има Сади, тъй че пак е хубаво xD
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Sadie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sadie   Sadie Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 6:50 pm

Sadie всъшност са първата ми група от jrock-a...така че естествено си ги обичам...^^
сега...по едно коментарче за всяко PV :


Sadie-Meisai смятам че е едно добро PV...постарали са се..семпло е ..харесва ми :D /Aki...ест че да!/

Sadie-Crimson tear PV пфф...тва чудовище бeше направо ...ненужно...той Мао и без това вече мяза на такова...защо му беше целия този грим... xD *kidding* *спам* но наистина ми харесва сцената с Мао на кръста и оная злобна мацка как го зяпа *спам**не можех да се сдържа...xD*

Sadie-Grieving the dead soul PV и аз не знаех че имат PV Към тази песен...xD *ужасена ...*

Sadie-Silent Eve PV любимото мииии...мн ми харесва...и самата песен и PV-то

Sadie-Ice Romancer PV /MoeMoe says:Мао е гол. Хубаво пиви. <--съгласна...само ще добавя и че веригата нa Аки се мята на всички страни..xD/

Sadie-Kagerou PV най ми харесва сцената с дивана...като цяло добро PV!
Върнете се в началото Go down
 
Sadie
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Sadie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: J-Rock :: Видео-
Идете на: