Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 6:53 pm

AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ

Известната група An Cafe обяви, че ще прекрати дейност. Следното съобщение бе робликувано на страницата им:

31 Август 2009 - До всички фенове подкрепящи An Cafe,

Със съжаление обявяваме,че след шест години от сформирането на групата през 2003, решихме да прекратим дейността си от 4 януари 2010 с шоу на живо в Nippon Budokan.

Без искренната ви подкрепа към групата никога нямаше да стигнем където сме сега. Благодарни сме ви за това.

Във взимането на това решение имаше множество дискусии между членовете на групата и персоналът. За да може An Cafe да стигне следващото ниво, стигнахме до заключението че всеки член трябва да се презареди като се погледне обективно. Решението е взето с виждане за бъдещето.

Извиняваме се за това че ви съобщаваме новината по този начин и се надяваме да ни разберете.

След шоуто в Budokan всеки член ще се съсредоточи в собствената си дейност за да се подготви групата да рестартира отново в бъдеще.

Отново изразяваме най-дълбоката си благодарност към всички които ни подкрепяха.

Благодарим ви толкова много

Искренно ваши,
An Cafe & Red Cafe staff

инфото е взето от: http://www.jmusiceuropa.com/uk/news.html
съобщението на официалния сайт: http://www.ancafe-web.com/RENEWancafe_web/top.html
Не искам да е истина и не искам да се случва на 4ти преди рождения ми ден AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 314693 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 314693 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 55479 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 55479 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 516367 AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 482479


Последната промяна е направена от if chan на Сря Окт 28, 2009 5:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 7:13 pm

Това е доста кофти. На теб вече го казах, но и другите да видят мнението ми:
Най-вероятно някой от групата си е вирнал носа и е започнал да убеждава всички, че нещо не е в ред... xD И така, докато са се решили AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 671278

Честно казано, не вярвам след това да се съберат отново завинаги...

Много жалко. Но мисля, че така ще е по-добре... може пък да си създадат по-хубави групи... Кой знае AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 243825


Желая им успех... Да правят каквото поискат, никой не може да ги спре... v_v
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 7:34 pm

Амиии..какво да кажа...права си..но пак си е гадно... AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 516367
Върнете се в началото Go down
Missa
Starting..
Starting..
Missa



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 11:37 pm

An Cafe бяха първата ми любима група и много ме е яд, че ще се разделят наистина...и все пак се надявам после да не съжаляват ...*.*
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 12:53 am

и мене ме еяд...тцттцтц искам си "колатааа"...пфффт писна ми ше ги пребия значи....х.х
Върнете се в началото Go down
Missa
Starting..
Starting..
Missa



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 1:06 am

Само такаа сестрооооо ;) ^.*

HAHAHAHA.....
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 4:27 am

Здрасти, аз съм Missa, но си забравих паролата и сега съм Missa*...тьй като бях посала мнения не ми се иска да ги загубя и затова ще ги копирам, за да наваксам ...така че не се учудвайте и ядосвайте ако ако видите едни и същи мнения по два пъти... >,<


An Cafe бяха първата ми любима група и много ме е яд, че ще се разделят наистина...и все пак се надявам после да не съжаляват ...*.*
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 4:27 am

Само такаа сестрооооо ;) ^.*

HAHAHAHA.....
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 3:43 pm

Знам знам...xD Пък за мненията мисля че и Мин няма да има против...xD
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 9:54 pm

Надявам се....ама то ми писна да ги копирам така че... AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 243825 ; D
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 10:14 pm

Ами както искаш...аз нямам проблем смойте мнеия така че...xD <</*spam*/
ии отново да кажа...съжалявам супер много за Ан кафе....една от любимите ми групички беше...пък и сега лиглите на по 11 ше нападнат Газетто ,понеже освен Ан кафе и Газетто нищо друго не им е известно...ще ги застрелям...само ми опетняват групичките...Тъпанарки прости...х.х
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 10:39 pm

Мхм...е АН КАФЕ са най-известната май ошаре групаа...Да на говорим за Газетто те са за мен не само най-известни а може би и най-добритее... AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ 155575
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 01, 2010 10:50 pm

амии 3те ми любими групи...xD
Gazette,Sadie и An cafe...
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 12:14 am

Да и при мен класацията е същата...
Вече е 4-ти (00:10) ... ужассс!!!!!!

Защо точно An Kafee...не мога да повярвам направо...първата ми любима група след броени часове няма да я има...ще ми се поне да отида на прощалния им концерт ама - - > (Japan) няма как...


Сбогом An Kafee.... T_T
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 4:57 pm

Ее ...днеска ...иии ...край...-.- >.<
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 2:31 am

Мм...вече ги няма... днес на РД на Мику ( а и на if chan- честитоо!!)
щях да се разплача, защото аз попринцип съм си такава (плача на драми) Дори сега Мику ми е на дисплея ан GSM-то...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 5:24 pm

Благодаря...с малко закъснение...xD
П.П.на мен пък на дисплея си ми стоят Нега...няма скоро да ги сменям...х.х
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 4:25 am

Е, вече Мику не е там... ~_~
Сега е Yamapi...

Вече свикнах с това че няма Ан Кафе ги няма, но ми е гадно че тъкмо когато реших да си залепя плакат на тях, те взеха да мислят за себе си поодтелно и да се разпаднат. Там сигурно все още им се носи славата.
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 2:21 pm

Естествено ,че в Япония ще им се носи славата още...,обаче ше мине някога все пак...х.х
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 7:15 pm

Даа...след време ще бъдат от старата школа, ще бъдат ветерани...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 8:20 pm

има време до тогава...
Върнете се в началото Go down
<|[.РуКи°.]|>..xD*
Progress:77%
Progress:77%
<|[.РуКи°.]|>..xD*



AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 11:49 pm

E, да аз ще си ги помня така пък...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ   AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
AN CAFE ПРЕКРАТЯВА ДЕЙНОСТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» An Cafe PVs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: J-Rock :: Дискусии-
Идете на: