Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Jasmine You's Death

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:25 pm

Такаа...новината за някой може да е съкрушителна, а за някой изобщо може да не им дреме, но понеже сме такъв форум, трябва да се съобщи. Да! Както може би повечето от вас са разбрали, един от членовете на Версай е починал (мисля, че беше басист, не ги слушам , а не ми и трябва). Жасмин Юуу, напусна този свят! Хайде, фенове, почитайте смъртта му. но гледайте го от добрата страна, с един травестит по- малко ^^
Ето статията, в която се обяснява с детайли:

On August 3rd, it was announced that Jasmine You would temporarily suspend all musical activities due to unknown circumstances regarding his health and to recover. It had been announced that Versailles' new album was in the final stages of production and the bass tracks were being recorded. In the early hours of August 9th 2009, it was reported on the official site that Jasmine You had passed away. The translated announcement reads as follows:

2009.8.9 「Versailles」 Urgent Announcement: Though Jasmine You had taken time off in order to rest because of poor physical condition, we received a report that early in the morning on August 9th, he died. Because of the extreme abruptness of this news, the members and staff are all dumbfounded and trying hard to accept this it. As soon as his family has been notified and updated as to the details and we receive their permission, we will further report to all of the fans. Moreover, with the current announcement, in regards to activity, please allow us to postpone it.
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 3:48 pm

За съжаление имам набито око и успях да прочета това с дребния шрифт. Мразя да се заяждам, но не ми хареса и това, че заглавието е на английски. Както и да е- твоя си работа.
Буца е заседнала в гърлото ми. Няма какво да кажа, без да прозвуча фалшиво и скалъпено-драматично.
Първо, не мога да повярвам. Банално е, но наистина е така.
Следващото ми изречение наистина е глупаво, но му бях страшно голяма фенка. Той в последно време беше любимият ми член на групата (която открай време ми е най-любима).
Това също е тъпо, но съм толкова съкрушена, направо нямам думи.


Продължавам с баналностите. Просто не мога да ги избегна.
СЛУЧАЙНИ ФАКТИ
Когато Иф-чан заминаваше за Италия, й обещах да не си сменям аватара до 18 август, когато тя се връща.
Ден преди да се порази компютърът ми, четох подробно блога на Юуичи-сама.
Нямах компютър 4 дни до днес. Случайно в неделя реших, че от тази есен ще се запиша на уроци по бас китара.

Това е. Нека почива в мир и Versailles да се опитат да продължат напред.
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:16 pm

Първо...не знам какво против имате заглавието на английски...( на мене ми звучи нормално)...второ, погледнато реално, не е кой знае каква огромна загуба.. Jasmine You's Death 292990
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:28 pm

Да, нормално звучи, но наистина, както и да е.
Не че се преструвам или се правя на някаква, но наистина не искам повече да обсъждам това засега.
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:31 pm

Честно казано и на мене не ми се спори за умрели травестити...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 6:52 pm

а може ли да спремеда го наричаме травестит ...всеки си има мнение да но все пак... Jasmine You's Death 292990 Jasmine You's Death 516367
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 7:51 pm

Не виждам нищо лошо в открояване на истината...
Върнете се в началото Go down
marinchety
* Perv~ x3 *
* Perv~ x3 *
marinchety



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:21 pm

Аз виждам. Какво ти пречи групата?! Значи Камиджо може да е надут пуяк, защото не ти е осъществил умрялата гей двойка с Емиру, обаче Гакт не е надут пуяк. Ако не е бил Мана е нямало да има Гакт, защото Мана е този, който е открил гласа му и с времето той се е взел за много велик и е напуснал групата. Моля сега да не се заяждаме. За мене Гакт е надутия пуяк, вие колкото искате го тачете. Не искам обиди към Версай, особено към Жасмин, по същия начин, по който ти не искаш към Гакт. /Нищо лично към Момо-чан ^_^"/

Он: Много кофти новина. Аз не знаех къде съм цял ден след като научих Jasmine You's Death 934398 ... Дори и да намерят нов басист групата няма да е същата... Едва ли новия ще има същите умения, пък и както и да го погледнем Жасмин беше уникалена личност и веселяк до последно. Е, ние вече няма какво да направим. Той ще живее в сърцата ни и в музиката, която е създал... R.I.P., Jasmine You!
[i]
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:37 pm

Хм, не знам дали в тази тема е мястото да кажа това, но...
Малко след смъртта на Джасмин сънувах следното (не е нищо особено xD):

Дават по новините това: Версай са на малка закрита сцена. Новината- имат нов басист на име ... Юхта [Yuhta] o.O
Ето как сънувах, че изглежда той:
Jasmine You's Death F_1404cfm_fc7dbc6
Знам, че е леко странно, но... Така ми се присъни!! о.о
Да обясня: Юхта е закоравял пушач с тяло на Танака Коки, коса на Хайдо и шапка "федора".


П.С.: Тази нощ пак сънувах Версай, но беше нещо друго. Мнооого тъпо и не си струва да ви занимавам, а камо ли в тази тема v_v
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:52 pm

marinchety знам, че тука не е мястото за спорове, но искам да отбележа, че не си права. Първо на първо, групата не е кой знае колко голям феномен, нито като талант, нито като визия (всеки е виждал мъже в женски костюми) и не само те са така. Независимо какви са, всички джи рокъри са си чисти травестити, надути не надути, не ги познавам, няма и да споря. ( и моля ви! за неосъществената гей връзка, научете се да схавщате тънките шеги) Второ на второ, умрелият им басист не е чак толкова велик, че чак да го въздигам на пиедестал. Уменията му не са нищо особено за да го третирам като завършен и истински музикант. Музиката не е визия! Защото ако погледнем сериозно на нещата, джи рокът като цяло не е нищо повече от претруфена визия, и изменения на алтернативния рок. Няма нищо забележително в музиката като техника и даже като мелодия!

Извинявам се спама...
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 10:33 pm

съжалявам обаче аз изобщо не съм съгласна с тебе...не е място да се заяждаме права си.,тогава след като мислиш така не мога да разбера защо пишеш такива коментари...ако не цениш Жасмин защо си направила тема за неговата смърт...нещо изобщо не са ми ясни обстоятелствата...както и да е ..ако за тебе Берсай не е група то за други хора е..! Някои хора пък не харесват стар рок...и какво всеки си има вкус обаче има неща които трябва да се кажат и собствено мнение което трябва да се премълчи в някои случаи в които е нужна съобразителност... Jasmine You's Death 516367

П.П. аз уважавам страшно много групата и очите ми буквално станаха такива "О.О" когато Мое чан ми каза новината...още не мога да повярвам..!
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 10:38 pm

Не бих искала да споря с хора, непрогледнали за качествена музика ( и защо намесваш стария рок, като никой не го е споменавал? ). Не, аз не мразя японския рок, просто не е най-качествената музика. Второ, това е форум точно за джи рок, и просто никой друг не бе пуснал темата, а новините бяха нови!
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 10:42 pm

Всички си имаме различни разбирания относно това кое е качествена музика и кое не е ... Jasmine You's Death 216932 а колкото до стария рок-просто давах пример...без значение...не съм във тоя форум за да се заяждам с някои...
Върнете се в началото Go down
marinchety
* Perv~ x3 *
* Perv~ x3 *
marinchety



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 1:44 pm

Hasegawa Ayumu написа:
marinchety знам, че тука не е мястото за спорове, но искам да отбележа, че не си права. Първо на първо, групата не е кой знае колко голям феномен, нито като талант, нито като визия (всеки е виждал мъже в женски костюми) и не само те са така. Независимо какви са, всички джи рокъри са си чисти травестити, надути не надути, не ги познавам, няма и да споря. ( и моля ви! за неосъществената гей връзка, научете се да схавщате тънките шеги) Второ на второ, умрелият им басист не е чак толкова велик, че чак да го въздигам на пиедестал. Уменията му не са нищо особено за да го третирам като завършен и истински музикант. Музиката не е визия! Защото ако погледнем сериозно на нещата, джи рокът като цяло не е нищо повече от претруфена визия, и изменения на алтернативния рок. Няма нищо забележително в музиката като техника и даже като мелодия!

Извинявам се спама...

Ненужния спам е разчистен xD

Dear Ayumu, не съм спец в тая област на музиката, ок. Но ти нямаш право. Ок, намразила си Камиджо, но това не ти дава право да говориш така за цялата група. Прояви малко уважение към поне един от тях и поне след смъртта му. Не съм казала, че има някакви нечовешки умения, нито че е бил първа хубост. Аз дори не го харесвах като Жасмин Ю -басиста на Версай-, а Жасмин Ю, човека и приятеля... Мисля, че вече няма смисъл да се спори по темата, разбрахме ти мнението и го уважавам, въпреки че смятам, че не си права. Всеки мисли различно. Само ще помоля без повече обиди поне към Жасмин-сан
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitimeВто Авг 25, 2009 3:11 pm

Мисля, че ще е най-редно темата да се заключи... Просто от повече думи няма особен смисъл. R.I.P. Jasmine и това е...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jasmine You's Death Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jasmine You's Death   Jasmine You's Death Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jasmine You's Death
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: J-Rock :: Дискусии-
Идете на: