Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 GazettE FanFic [подигравка]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 11:07 pm

Един ден си писах с приятелка и се изгаврих с фенфиковете, които чете... излезе нещо такова...


Аз съм много известната jrocker-ка Мое. Все още съм в началото на кариерата си. Аз съм една велика китаристка. И вокал. Още имам малък хонорар. Затова живея в една квартира.
Тук често идват мноооого jrocker-и.... един ден...идват... Кои? Уруха и Рейта...и аз съм навън и свиря на китара на пейката, в двора...хазяйката им казва : "няма място, заети са всички легла". Аз отивам при тях и им казвам: "Не се безпокойте, моето легло е голямо, можете да спите при мен." Лицата им светват! Защо?
Защото съм много талантлива и красива,и имам коса в цветовете на дъгата; и те много я харесват.
Уруха казва "научи ме и аз да свиря така",аз казвам "разбира се." Колко съм велика и готина!
Лентата за нос на Рейта се изчерви. Понеже АЗ го гледах... И така, казах им : "можете да дойдете с мен, да ви заведа до стаята." Дебелата негърска хазяйка беше намръщена, но шляпна Уруха по дупето.
аз: "не го закачай, дебела кранто!"
Уруха много се зарадва...понеже АЗ го защитавам...
Влязохме в моята чудесна стая- 100 кв. м...100, ама е цялата оръфана... леглото е 2 на 2 м. И как да спим? Но аз нали имам идеална фигура, ще се съберем!
и така...казвам им: "това е гардеробът. сложете си багажа тук."
отварят гардероба и виждат бельото ми- о, не! умирам от срам!
Започват да си играят с него,да си го подавати се хилят! Аз съм цялата червена! Викам: "спрете! спрете!", но те не искат....те казват: "ще спрем само при едно условие!"
аз: "добре! какво е то?!"
те: "да спиш на земята!"
"МОЛЯ?! Но това е моята стая! аз ви приютих!!"
"хахахахахаха"- Уруха се подкефи адски много. "Шегуваме се"
аз: " много смешно"


Вече беше 1 през нощта. Щото те дойдоха в 12. А аз си стоя до късно да свиря на китара... това е моето призвание и големият ми талант.
Аз викам: "да изляза ли, да си облечете пижамите?"
Рейта: "пижами? ние спим чисто голи!"
аз: "моля!?"
Те умират от кеф. Аз им намирам завивки и им ги давам.
"не"- те се противят. "ще спим под една завивка!"
"вие двамата ли?"- питам аз.
"не, тримата"- казват в един глас.
"много смешно!"- отвръщам и им давам завивките.


Лягаме. Аз се свивам в моя край.
те: "ела, маце, насам."
аз: "не, не...."
те: "айде де"
аз: "не, не, не искам..."
те: "както искаш. ние ще се забавляваме сами."
тук започва hard yaoi :D
(да обяснявам ли, или да продължавам нататък? )
ами значи, ние тримата сме в такъв ред легнали- в най-дясната част на леглото съм си аз, по средата е Рейта, а най-вляво е Уруха. Уруха се нахвърля на Рейта и се мляскат. Аз съм много учудена.
те се обръщат към мен, голи-голенички, а аз- по секси нощничка...и...>.<
И какво, и ме нападат...ми аз не съм виновна!
Малко ме беше срам, но реших да не викам хазяйката, защото ще ми вземе Уруха.
Абе Рейта реши да си свали лентата за нос.
Рейта става от леглото, бърка си в розовия сак на бели сърчица и изважда...хмм..."предпазни средства".
аз гледам с поглед "неееее!" и съм стресирана...
и подава едно на Уруха, и искат аз да им ги сложа,и аз, ща не ща, сложих им ги...ама аз, красавицата, съм цялата червена от срам...Уруха вика: "хайде, миличко, няма да се срамуваш"
аз: "Ммммммм!!!"
и вече умирам, ама казвам ти, умирам от срам!
викам:"аз отивам до тоалетна..."
Рейта: "Никъде няма да мърдаш, ма" и ми дърпа нощничката. Аз опитвам да избягам. И к'во! И я скъса! рокличката!!
и аз- чисто гола... и бягам аз към вратата... но Рейта застава пред нея. не дава да изляза. а Уруха ме възляга на леглото.
(чисто голи хора се мятат из стаята :D)
И Рейта се присъединява.
Това до 5 сутринта.
ту единият, ту другият...как иначе...аз...вече свикнах... в 5 заспиваме. Но Уруха много се мята в леглото и ни пречи. И ние с Рейта, ей такива, сме се свили... и ние не можем да спим.
Аз си облякох нещо, Рейта не ми позволява- вика: "ма'ни го тва, ма"
аз: "стига! моля те!"
той: "не"
и почва наново да ме изнасилва до 7 сутринта, когато хазяйката идва да събужда всички...
аз вече съм напълно изтощена.и си навличам една супер скъпа рокля, понеже имам пари (а живея в мръсна, евтина квартира... интересно)... хазяйката влиза, аз съм пред огледалото, Рейта в леглото и ме гледа влюбено. Уруха спи сладко, сладко...и хърка...хазяйката вика "ари за закуска" и зяпа Уруха...
аз я пъдя и викам "идваме" . те не искат да станат и викам "хайде, хайде, бързо бързо".
те: "така ще викаш довечера!"
аз се ядосах и им хвърлям дрехите в лицето,и излизам от стаята...





Утре ще си го продължа, просто вече не мога... убих се!
П.С.: Съжалявам за грешките... трудно е...






ЕДИТ: Преинсталираха ми компютъра, изтри ми се хронологията на Скайп и сега мога да разчитам на Иф да постне останалата част (ако й се занимава... :о)


Последната промяна е направена от MoeMoe на Нед Авг 16, 2009 4:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 10:09 pm

хайде хайде..чакам си я цялата наведнъж за да я прочета пак...охх..още се хиля като ненормална като прочета част от тaя история...хахах :D:D:D .../за всички извратени и изперкали същества като нас!/


Последната промяна е направена от if chan на Съб Окт 17, 2009 4:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 2:01 pm

И аз все още чакам да напишеш пълния вариант на историята.... GazettE FanFic [подигравка] 83860 GazettE FanFic [подигравка] 83860 GazettE FanFic [подигравка] 83860 не че не съм я чела но искам да я видя наведнъж!
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 2:59 pm

Иф, искам от теб да допоставиш историята тази седмица... ако ме обичаш GazettE FanFic [подигравка] 614185 GazettE FanFic [подигравка] 155575 *спам*
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 3:29 pm

Олеле..имаш си начини да ме накараш да ровя из хронологията ...това да не е задето не рових по рано GazettE FanFic [подигравка] 83860 ...xD ...хъх *въздишка*...добре добре ще я допоставя...xD *спам*
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:08 pm

Мъчила съм се 2 часа буквално...смейте да не го прочетете *devil**rofl* *kiddin'*
----------------------------

Oтивам за закуска и там в кого виждам?
кого виждам?
Някое бивше гадже,което, разбира се, още ме обича
добре...
ами виждам
ок, Аои и Канон
с последния съм имала взаимоотношения, но ми е
изневерил с Мику и аз съм му обидена!
....
Той: "здрасти"
Аз го гледам високомерно.
"няма ли да ми говориш?"
Аз: "не!"
Аой към мен: "ей, я по-полека"
Аз:''майка ви е развратница!"
Те не могат да понесат ужасната истина
и ме гонят към столовата,където вече Рейта и Уруха са седнали да ядат оризови топки
Викат ме.
после идвам
Сори, Такуя /ан кафе/ ме извика
добре.
сядам на маса, сама.
..
Уруха и Рейта бързо идват при мен
Канон също
опса...
сядат.
подреждат се от дясно на ляво Канон, Уруха, Рейта!!
Аои вижда Уруха и Рейта и вика "здр, бе, човета!"
те:"здр, чове!"
И сега са в ред Канон, Уруха, Рейта, Аой!
Аз си ям оризовите топки, Канон ме зяпа влюбено, а останалите си говорят за бизнес.
Канон: "още ли ми се сърдиш?"
Аз: "да."
Канон: "съжалявам искрено"
Аз гледам с омраза.
Уруха и Рейта казват:"вчера ****** тази мацка"
Аои: Еее, баси якото.
Аз умирам от срам.
Канон: "моля?!"

Аои умира от кеф.
Канон: "Кучка!"
Уруха се обръща.
Кaнон: " Как смееш?!!"
Аз :" Ти ми изневери с мъж"
Канон: "Не е мъж, мамка му!!"

Аз ставам и тичам към стаята си.
Цлед мен тича Канон, след него Аой,а понеже където ида аз, там са и те- идват и Уруха и Рейта....и така.
Канон влиза в стаята ми, аз рева истерично на леглото.
Той ме хваща за китките: " Курво!!! Майка ти ша ***! Сега ще си отмъстя!"
Аз: "Пусни ме, причиняваш ми болка!"
Канон: " Ще те накажа подобаващо!"
Аз: "неее!!!"
Аой влиза.
Кефи се много.
Ръкопляска и вика!
Канон ме изнасилва жестоко.
Аз: "Нееее!!!!"
Влизат Рейта и Уруха
Те: "Курварин! Пусни момичето" (аз тогава бях на 9 )
Рейта: "Ти нищо не можеш да направиш свястно, смотаняк!Чакай аз да покажа как се прави!"
Уруха: " И аз!"
Аой: "Чакайте и аз"
И така.
Аз, горката, рева, та се късам
...
и тъй...

музата ми се изгуби от спомена за страданието.
но беше хубаво... /If:*rofl*Последния абзац беше леко старнично но ми харесва..xD/

Канон си тръгна

А седна в ъгъла на стаята и умира от смях
Много се радва,а Рейта и Уруха ме успокояват..
"Не се безпокой, ние сме с теб"
"Никога няма да те оставим"
Аз : "Благодаря ви, вие сте най-добрите хора на света!"
"Не, не"
"Защо? кой е по-добър от вас?"
Те: "Руки и Каи"


КРАЙ НА 1-ВА ГЛАВА
в следващата глава май трябва да съм на 9 и 1/2
това е

----------
ее...това е ...допоставих го и докато се оправя с тая история...xD заслужавам прегръдка...!

Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:15 pm

Ииииф, хиляди благодарности!! *скъсва я от гушкане*
Върнете се в началото Go down
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!
if chan



GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:26 pm

yeiii...благодаря...струваше си мъката! *sun*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





GazettE FanFic [подигравка] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GazettE FanFic [подигравка]   GazettE FanFic [подигравка] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
GazettE FanFic [подигравка]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» FanFic: Nothing special /yaoi/
» FanFic: The Means To The End *chapter 1*Част 2* /yaoi/
» FanFic: The Means To The End *chapter 1*Част 1* /yaoi/
» Хизакиляшка [съвременна интерпретация на Пепеляшка][fanfic]
» Tsuruto (фенфик-"подигравка" с "Наруто")

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: Разни :: Творчество-
Идете на: