Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България

ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.

Go down 
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Съб Май 23, 2009 9:40 am

Здравейте.
Направо ще умра от рев.
СЧУПИХ КАЗАНЧЕТО НА ТОАЛЕТНАТА! Не съм сигурна как точно стана, но се случи. Голямо говедо съм. Ще се самоубия (няма, разбира се, но се чувствам ужасно).
Натиснах там бутона, а той- ни напред, ни назад. КАКВО?! И освен това водата леко тече.
Ще се побъркам!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Веднага отидох да кажа на баща ми, той нищо особено не каза, но като отиде и побесня... Мама каза, че може да се оправи.

Сега влезе и пак ми се кара. УМИРАМ!!
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%

ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Съб Май 23, 2009 10:29 am

Кажи му, че и на него е можело да му се случи...попитай го той как ще се почувства ако той го е счупил....или как се е чувствал като малък, когато е чупил неща и са му се карали
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Съб Май 23, 2009 11:53 am

Hasegawa Ayumu написа:
Кажи му, че и на него е можело да му се случи...попитай го той как ще се почувства ако той го е счупил....или как се е чувствал като малък, когато е чупил неща и са му се карали
Проблемът е, че той ме разбира, но просто е разстроен, а когато е така, си го изкарва на другите... Мисля, че отиде на "бал" на едно момиче (дъщеря на негов приятел) и ще ме остави на мира поне за малко... Абе сега се е наканил да убива цялото семейство Просто нямам думи... Много странно положение (ще се оправи, естествено) и на всичко отгоре се чувствам МНОГО , МНОГО виновна...

Все пак благодаря, че се отзова и ме окуражи, това е най-важно!!

А аз си изкарах чувствата върху китарата

Няколко минути по-късно: Много съм добре.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   

Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: Разни :: Лични проблеми-
Идете на: