Българският J-Rock&Anime форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Empty
ПисанеЗаглавие: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 9:40 am

Здравейте.
Направо ще умра от рев. Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 570561 Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 570561 Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 570561
СЧУПИХ КАЗАНЧЕТО НА ТОАЛЕТНАТА! Не съм сигурна как точно стана, но се случи. Голямо говедо съм. Ще се самоубия (няма, разбира се, но се чувствам ужасно).
Натиснах там бутона, а той- ни напред, ни назад. КАКВО?! И освен това водата леко тече.
Ще се побъркам!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Веднага отидох да кажа на баща ми, той нищо особено не каза, но като отиде и побесня... Мама каза, че може да се оправи.

Сега влезе и пак ми се кара. УМИРАМ!!
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%
Progress:77%
Hasegawa Ayumu



Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 10:29 am

Кажи му, че и на него е можело да му се случи...попитай го той как ще се почувства ако той го е счупил....или как се е чувствал като малък, когато е чупил неща и са му се карали
Върнете се в началото Go down
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!
MoeMoe



Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 11:53 am

Hasegawa Ayumu написа:
Кажи му, че и на него е можело да му се случи...попитай го той как ще се почувства ако той го е счупил....или как се е чувствал като малък, когато е чупил неща и са му се карали
Проблемът е, че той ме разбира, но просто е разстроен, а когато е така, си го изкарва на другите... Мисля, че отиде на "бал" на едно момиче (дъщеря на негов приятел) и ще ме остави на мира поне за малко... Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 956962 Абе сега се е наканил да убива цялото семейство Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 83860 Просто нямам думи... Много странно положение (ще се оправи, естествено) и на всичко отгоре се чувствам МНОГО , МНОГО виновна...

Все пак благодаря, че се отзова и ме окуражи, това е най-важно!! Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 132963

А аз си изкарах чувствата върху китарата Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 718535





Няколко минути по-късно: Много съм добре. Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 718535 Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. 718535
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.   Тоалетен проблем!!! Спешна помощ. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тоалетен проблем!!! Спешна помощ.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българският J-Rock&Anime форум :: Разни :: Лични проблеми-
Идете на: