Българският J-Rock&Anime форум

Форум за всички J-Rock и Anime фенове от България

ИндексВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход

Share | 

Да се запознаем?

Go down 
АвторСъобщение
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Да се запознаем?   Пон Май 18, 2009 8:03 pm

Ами не видях такава тема, а искам да се запозная с ДжейРокъри (някой пишеше ДжиРок, но...мисля, че е Джей, все едно) ...

Значи... Аз съм Моника, но предпочитам да съм наричана Мо. или Мое-чан. На 14 съм и съм грамадно, грозно, нечовешко Cafekko

През свободното си време... ъъ... все още свиря на акустична китара (наистина, а не просто да дрънкам безцелно), рисувам манга, джиткам на компютъра, слушам много музика.

Бих искала и снимка да постна, но за момента нямам актуална (вече няма с какво да се снимам и разчитам на чужди подаяния )

Хайде, сега е ваш ред :)
Върнете се в началото Go down
Hasegawa Ayumu
Progress:77%

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Май 18, 2009 8:25 pm

Аз съм Аюму...[не...не е истинското ми име,а псевдоним...]...занимавам се главно с фотография и японистика.Чета прекалено много,но все пак кой не обича света на книгите...Рисувам манга,първи чаптър вече излезна и можете да го прочетете тук ^.^...Свиря на електрическа и класическа китара,както и на пиано.От 9 годишна се зарибявам по Jrock,anime,manga...или като цяло по Япония...също така се занимавам и с литература...в областта на прозата най-вече...^^...всички въпроси са добре дошли...
marinchety
* Perv~ x3 *
* Perv~ x3 *

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Май 18, 2009 9:25 pm

Eeeh? Само аз ли ще се излагам тука?
Аз съм Марина, няма значение как ще ми викате, само да не е Мари.
На 14 години, от София. Зодия риби ^__^
Не рисувам манги, не свиря на нищо. Искам да свиря на барабани!
По J-Rock се зарибявам от 3 месеца (23.02. - рождения ми ден тзи година), засега съм открила 6 групи и един солов изпълнител...
Обичам да си пея и доста често побърквам приятелите си с този навик xD
Ем.. изгубих си мисълта... А, да, сега ще кандидатствам в 18-то СОУ "Уилям Гладстон" с японски език. Стискайте палци, бала е висок.

Толкова за сега xP

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Вто Май 19, 2009 2:00 pm

Аз съм Мария,на 15..ама приличам на хлапе на 12 :D Повечето ми викат Аюми /хм..Аюму не е толкова далеч =P/ Занимавам се с фотография,обичам да си пея като Маринчету..уча в Американския :D мразя фешънките и разни такива чудовища =P..Jrock зарибена от..октомври месец 2008..е тва е =P
MoeMoe
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Вто Май 19, 2009 6:28 pm

Ayumi_chan написа:
Аз съм Мария,на 15..ама приличам на хлапе на 12 :D Повечето ми викат Аюми /хм..Аюму не е толкова далеч =P/ Занимавам се с фотография,обичам да си пея като Маринчету..уча в Американския :D мразя фешънките и разни такива чудовища =P..Jrock зарибена от..октомври месец 2008..е тва е =P

Аз се чувствам толкова нова в тези среди, а някои даже са джей рокъри по-скоро, отколкото съм аз... но аз пак съм по-назад с материала
Иначе се радвам, че темата ми има успех.
Ayumi_chan
PERVERTED! Kanon Fan!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Вто Май 19, 2009 8:16 pm

ОФФ-ТЕМА! XD

MoeMoe написа:
Ayumi_chan написа:

Аз се чувствам толкова нова в тези среди, а някои даже са джей рокъри по-скоро, отколкото съм аз... но аз пак съм по-назад с материала
Иначе се радвам, че темата ми има успех.

е сега,аз тогава знаех само Gazette :D
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Съб Юли 18, 2009 12:48 am

оууу...тука имало и такава тема... xD...амии..добре..аз съм Ивелина ...харесвам си името общо взето така че ми е се едно как ше ми викате...предпочитам Иф или Ивка също става :D..фенка на jrock-a съм от не знам кога...но не е чак толкова отдавна..може би 1 година...обичам да рисувам и не съм чак толкова зле смея да твърдя..хахха :D...обичам анимета от 2 години насам и jdram-и също горе долу от същото време..на 14-15 години съм от Костинброд [ако се чудите къде е ще ви осведомя че е не голям общински град на 15 или 11 км от Софиа..общо взето на 10 мин път..xD]..още много обичам киитари и всичко свързано с китари..тряя да си намеря уроци..амиии това е май...xD
Missa
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Чет Дек 31, 2009 7:19 pm

>.< ...

Аз съм Йони, но някои хора ми викат и Йо (един човек) . На 13 съм и никак не ми се става на 14, рисувам предимно аниме герои и слушам Jrock и метал...*-* .
Обожавам корейските и японските драми и смятам, че японците са най-големите сладури ~_~ . Доста често хората не ме разбират, защото...и аз не знам защо.
Не познавам много фенове на Япония на моята възраст и това ме караше да мисля че няма такива, но вече съм на друго мнение ^_^.
Постоянно гледам анимета и мечтата ми е да посетя Япония (голяма мечтателка съм) . Радвам се, че има и такива форуми...

Е, това е май... *_*
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Чет Дек 31, 2009 7:26 pm

*off topic*
Ъъ...от къде си че не разбрах?xD
Missa
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Чет Дек 31, 2009 11:24 pm

(село) Добрич... *.^
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пет Яну 01, 2010 12:50 am

Радвам се...мноо те уважавам да зниш/...
Missa
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пет Яну 01, 2010 1:11 am

Ммм...дали ако ме познаваше щеше ад ме уважаваш...е то мене така или иначе момчетата повече ме уважават, защото доста си ги потупвам...*__^
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пет Яну 01, 2010 3:42 pm

аха само дето....аз съм момиче ...xD а и тогава не бях много добре и с всички се уважавахме мнооого :D
<|[.РуКи°.]|>..xD*

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пет Яну 15, 2010 3:56 am

Е, не си спомням с момиче да съм се била...така че... ~_~
KokoLino_Freak
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Съб Юли 31, 2010 11:59 pm

Мой ред е.. Аз съм Анели, казват ми Ан (Ан-чан също) и Токи.. все тая кое ще изберете, но предпочитам Ан хД от Пловдив съм. Харесвам Япония от край време и преди около 1 и нещо /или само година.. нз ще излъжа/ от любопитство открих този стил и ми допадна.. И така вече слушам само такъв стил. Обичам да слушам музика, да рисувам, да свиря на китара /абе съквам от всякъде, ама нищо.. пак си свиря с мисълта, че съм рок звезда хД/. Малко хора могат да ме търпят, щот съм.. не знам.. гадна хД .. ии може би ме знаете /не се навъртат много коколинковци във вбокс и другите сайтове рофл/. Ами тва се сещам в момента.. ако нещо друго искате да знаете питайте /обичам да отговарям на въпроси/. Гушки за всички (hug)
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Нед Авг 01, 2010 4:56 pm

yoo An-chan :D
KokoLino_Freak
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Авг 02, 2010 2:12 am

А мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш, Иф? :DD
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Авг 02, 2010 8:35 am

не мисля че те уважавам...уважавам прекалено малко хора...Eдната ми ръка е много за да ги изброя ;]
KokoLino_Freak
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Авг 02, 2010 11:00 am

нее? *разплаква се*
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Авг 02, 2010 4:17 pm

xD...gomen ne ,обаче трябва да го приемеш ;]
KokoLino_Freak
Starting..
Starting..

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Пон Авг 02, 2010 6:42 pm

Ами всъщност не ми пука кой знае колко рофл хД питах просто на шега ..
if chan
COMPLETE!
COMPLETE!

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   Сря Авг 04, 2010 4:09 pm

знам ...и аз просто се шегувам...;]
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем?   

Да се запознаем?
Върнете се в началото